Omrknite naše záhradné lavice. Vyrobíme pre Vás aj na mieru!

Našli ste na našom e-shope, alebo inde na internete produkt a nesedia Vám rozmery, farebné prevedenie a pod.? Máte vo svojej hlave nápad a chceli by ste ho realizovať? Potom ste tu správne. Disponujeme moderne vybaveným výrobným areálom, kde premeníme Váš vysnívaný nábytok na skutočnosť.

Aké podklady k cenovej ponuke a výrobe potrebujeme?

Pokiaľ sa jedná o zmenu základných rozmerov, či farebného prevedenia, postačí textový popis s odkazom na pôvodný produkt.

U zložitejších zmien a úplne vlastného návrhu budeme potrebovať náčrtok s okótovanými rozmermi, popisom materiálu a jeho farebné prevedenie. Samozrejme stačí rukou na kúsok papiera :-)

Povrchová úprava kovu?

V našej modernej práškovej lakovni aplikujeme špičkové povrchové hmoty. Zákazník si môže vybrať odtieň podľa vzorkovníka RAL, stupeň lesku, štruktúru (hladké, jemná až hrubá štruktúra), či dokonca sklznosť povrchu. Pri našich výrobkoch najčastejšie používame čierny odtieň RAL 9005 v matnom prevedení s jemnou štruktúrou.

Drevo a jeho povrchová úprava?

Bežne pracujeme s masívnym dubom. Dreviny ošetrujeme špičkovými voskovými olejmi, ktoré sú vhodné aj na priamy styk s potravinami a sú šetrné k životnému prostrediu. Vzorkovník dostupných odtieňov dubového masívu nájdete tu.