Veľké zľavy na celú minimalistickú kolekciu doplnkov Fink - omrknout zľavy

Spoločnosť Steelo Furniture s.r.o. sa zaoberá návrhom, výrobou a predajom dizajnového nábytku a doplnkov do interiérov aj na záhradu. 

Spolupracujeme s bytovými designermi, architektmi i bežnými klientmi s nápadom. Disponujeme moderným výrobným závodom, kde produkujeme kovové a drevené výrobky. Ozdobou je naša nová prášková lakovňa, s ktorou vytvárame tie najlepšie povrchové úpravy.

Kvalitné spracovanie so zameraním na detail

U nás nájdete produkty iba v špičkovej kvalite. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickou povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základom každého nábytku!


Nadčasovosť

Naše produkty budete milovať aj za niekoľko rokov. Minimalistické poňatie, inšpirované predovšetkým škandinávskou kultúrou, je v súčasnosti tým najžiadanejším. Vysoké nároky na funkčnosť, detail a jednoduchosť nevyjdú nikdy z trendu!


Jedinečný dizajn

Výrobky, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí hľadajú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a svoj domov chcú posunúť na inú úroveň. 


Cenovo dostupné riešenia

U nás si môže urobiť radosť každý. Väčšinu produktov nakupujete priamo u výrobcu. Garantujeme tak najlepšie ceny, samozrejme s ohľadom na špičkovú kvalitu materiálov. 


Proklientsky prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa odporučiť to najvhodnejšie riešenie. Aj vďaka tomu sa k nám vracia veľké množstvo zákazníkov. Často spolupracujeme aj s bytovými dizajnérmi, kde v mnohých prípadoch vytvárame riešenie na mieru.


Výroba podľa návrhu zákazníka

Pokiaľ v našej stálej ponuke nenájdete vhodný produkt, nezúfajte. Stačí sa nám ozvať a spoločne nájdeme vhodné riešenie. Veľmi často pre zákazníka meníme rozmery produktu alebo povrchové spracovanie materiálov (dekory). Vyrábame taktiež iba podľa nákresu zákazníka. V týchto prípadoch pre nás nie je problém vytvorenia 3D vizualizácie pred samotnou výrobou.


Vrátenie tovaru zadarmo do 20 dní a bez starostí

Pokiaľ s dodaným tovarom nie je zákazník spokojný, môže ho vrátiť či vymeniť do 20tich dní od jeho prijatia úplne bez problémov a komplikácií.