O STEELnabytok.sk

Sme český výrobca dizajnového nábytku. Všetky produkty sami vyrábame v modernom výrobnom areáli. Máme vlastné dizajnérmi. Naše produkty sú jedinečné, veľmi kvalitné. Zameriavame sa na kombináciu kovovej konštrukcie a dubového dreva.

NAŠE PREDNOSTI:

1) kvalitné spracovanie

U nás nájdete produkty iba v špičkovej kvalite. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

2) Nadčasovosť

Naše produkty budete milovať aj za niekoľko rokov. Minimalistické poňatie, inšpirované predovšetkým škandinávskou kultúrou, je v súčasnosti tým najžiadanejším. Vysoké nároky na funkčnosť, detail a jednoduchosť nevyjdou nikdy z trendu!

3) Osobitosť a jedinečnosť

Výrobky, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí hľadajú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a svoj domov chcú posunúť na inú úroveň. 

4) Cenovo dostupné riešenia

U nás si môže urobiť radosť každý. Väčšinu produktov nakupujete priamo u výrobcu. Garantujeme tak najlepšie ceny, samozrejme s ohľadom na špičkovú kvalitu materiálov.