Botník Roland s masívnou dubovou doskou

-14%


Botník Roland rozžiari každý priestor. Špičkové použité materiály vr. masívne dubové dosky a nadčasový dizajn, to sú hlavné poznávacie prvky. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00056

195 € s DPH Štandardná cena 228 €, Ušetríte 14% (33 €)

ks

Informácie o produkte:

Botník Roland zaujme svojím unikátnym a mimoriadne elegantným dizajnom. Je vyrobený z kovu a opatrený čiernou matnou práškovou farbou s jemnou štruktúrou. Vrchná časť je tvorená krásnou masívnou dubovou doskou, ktorá je ošetrená špičkovými voskovými olejmi. Roland ľahko zapadne do každého interiéru. Vysoká únosnosť konštrukcia zaručuje pohodlné sedenie pre dve osoby. Produkt sa zasiela už zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
20 mm
Dĺžka
1000 mm
Šírka
350 mm
Výška
400 mm
Hmotnosť
14 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!