Konferenčný stolík Duo z dubového masívu

Akce -12%


Konferenčný stolík Duo je majstrovským kúskom našich stolárov. Ručne spracované masívne dubové drevo Vás nadchne svojím hladkým a príjemným povrchom. Nadčasová kombinácia spolu s oceľovou konštrukciou vynikne v každej miestnosti. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00483

429 € s DPH Štandardná cena 489 €, Ušetríte 12% (60 €)

ks

Informácie o produkte:

Konferenčný stolík Duo je majstrovským kúskom našich stolárov. Ručne spracované masívne dubové drevo Vás nadchne svojím hladkým a príjemným povrchom. Nadčasová kombinácia spolu s oceľovou konštrukciou vynikne v každej miestnosti. Drevený masív z duba je ošetrený špičkovými voskovými olejmi, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, vysoko odolné a sú určené pre priamy styk s potravinami. Porvch kovu je opatrený čiernou matnou farbou s jemnou štruktúrou pomocou modernej technológie v práškovej lakovni. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
28 mm
Dĺžka
1000 mm
Šírka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnosť
25 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!