Konferenčný stolík Hollan s dubovým masívom

(1)

-14%


Konferenčný stolík s masívnou dubovou doskou na pevnej kovovej konštrukcii je skutočným unikátom. Odkladacia kovová polica poskytuje dostatok priestoru pre uloženie rôznych predmetov, ktoré chcete mať po ruke. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: A008-01

305 € s DPH Štandardná cena 354 €, Ušetríte 14% (49 €)

ks

Informácie o produkte:

Konferenčný stolík s masívnou dubovou doskou na pevnej kovovej konštrukcii je skutočným unikátom. Odkladacia kovová polica poskytuje dostatok priestoru pre uloženie rôznych predmetov ktoré chcete mať po ruke. Tento konferenčný stolík sa stane ozdobou každého interiéru. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň Natural 3041
Hrúbka dreva
28 mm
Dĺžka
1000 mm
Šírka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnosť
30 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!