Kruhový kvetináč Bella / čierny s jemnou štruktúrou

Akce -18%


Interiérový a záhradný kruhový kvetináč Bella v škandinávskom štýle je kombináciou praktickosti a elegancie. Minimalistický dizajn spolu s kovovou konštrukciou v čiernej farbe s jemnou štruktúrou a odlesky vnesie do každej miestnosti vzdušnosť a ľahkosť. Na našom eshopu je k dispozícii v rôznych farebných variantoch. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.
viac >>

Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: I003-01

165 € s DPH Štandardná cena 200 €, Ušetríte 18% (35 €)

ks

Informacie o produkte:

Interiérový a záhradný kruhový kvetináč Bella v škandinávskom štýle je kombináciou praktickosti a elegancie. Minimalistický dizajn spolu s kovovou konštrukciou v čiernej farbe s jemnou štruktúrou a odlesky vnesie do každej miestnosti vzdušnosť a ľahkosť. Kvetináč je možné využiť nielen pre kvety, ale aj pre knihy, obrazy a hračky. Na našom eshopu je k dispozícii v rôznych farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Výška
600 mm
Priemer
400 mm
Hmotnosť
9 kg
Použitie
interiér, exteriér

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!