Kvetináč Jasmine / čierny s jemnou štruktúrou

Akce -25%


Nadčasový kvetináč Jasmine v škandinávskom štýle je kombináciou praktickosti a elegancie. Na našom eshope ho nájdete aj v ďalších farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: I001-01

185 € s DPH Štandardná cena 246 €, Ušetríte 25% (61 €)

ks

Informacie o produkte:

Nadčasový kvetináč Jasmine v škandinávskom štýle je kombináciou praktickosti a elegancie. Minimalistický dizajn a elegantná čierna matná povrchová úprava s jemnou štruktúrou s odleskami vnesie do každej miestnosti nádych modernosti. Kvetináč je možné využiť nielen pre kvety, ale aj pre knihy, obrazy, hračky. Na našom eshopu je k dispozícii aj v ďalších farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
700 mm
Šírka
250 mm
Výška
600 mm
Hmotnosť
8 kg
Použitie
interiér, exteriér

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!