Kvetináč Rosme / čierny s jemnou štruktúrou

-21%


Dizajnový kvetináč Rosme sa stane neprehliadnuteľným doplnkom Vášho interiéru. Môžete ho využiť nielen na kvety, ale aj ako organizér v kuchyni či kancelárii. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: I004-01

185 € s DPH Štandardná cena 233 €, Ušetríte 21% (48 €)

ks

Informacie o produkte:

Dizajnový kvetináč Rosme sa stane neprehliadnuteľným doplnkom Vášho interiéru. Môžete ho využiť nielen na kvety, ale aj ako organizér v kuchyni či kancelárii na rôzne predmety, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Minimalistický dizajn a elegantná čierna povrchová úprava s jemnou štruktúrou a odlesky vnesie do každej miestnosti nádych modernosti.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
600 mm
Šírka
250 mm
Výška
700 mm
Hmotnosť
10 kg
Použitie
interiér, exteriér

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!