Nástenná / závesná polička Todos

-13%


Polička Todos je vhodný doplnok do každej miestnosti. Jednoduchý dizajn v kombinácii kovovej konštrukcie a dubového dreva. Kovové nosníky možno pripevniť na stenu, alebo pripevniť k stropu. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00131

129 € s DPH Štandardná cena 149 €, Ušetríte 13% (20 €)

Doručenie v januári 2021 Tovar pravdepodobne nestihneme už expedovať tento rok.
ks

Informácie o produkte:

Polička Todos je vhodný doplnok do každej miestnosti. Jednoduchý dizajn v kombinácii kovovej konštrukcie a dubového dreva. Kovové nosníky možno pripevniť na stenu, alebo pripevniť k stropu. Porvch kovu je opatrený čiernou matnou farbou s jemnou štruktúrou pomocou modernej technológie v práškovej lakovni. Dubové masívne drevo je ošetrené špičkovými voskovými olejmi. Spoje jsou u poličky Todos neviditelné a nic neruší krásný čistý design.

Výrobky pro Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
20 mm
Dĺžka
1200 mm
Šírka
250 mm
Výška
500 mm
Hmotnosť
8 kg
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Máte otázku? Iný rozmer / dekor?

Kontaktujte nás!