Nástenná / závesná polička Todos

(1)

-17%


Polička Todos je vhodný doplnok do každej miestnosti. Jednoduchý dizajn v kombinácii kovovej konštrukcie a dubového dreva. Kovové nosníky možno pripevniť na stenu, alebo pripevniť k stropu. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00131

149 € s DPH Štandardná cena 179 €, Ušetríte 17% (30 €)

ks

Informácie o produkte:

Polička Todos je vhodný doplnok do každej miestnosti. Jednoduchý dizajn v kombinácii kovovej konštrukcie a dubového dreva. Kovové nosníky možno pripevniť na stenu, alebo pripevniť k stropu. Porvch kovu je opatrený čiernou matnou farbou s jemnou štruktúrou pomocou modernej technológie v práškovej lakovni. Dubové masívne drevo je ošetrené špičkovými voskovými olejmi. Spoje jsou u poličky Todos neviditelné a nic neruší krásný čistý design.

Výrobky pro Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
20 mm
Dĺžka
1200 mm
Šírka
250 mm
Výška
500 mm
Hmotnosť
8 kg
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Recenzia

Vypadá elegantně. Dřevo je moc krásně opracované. Super.

Dodání je bez šroubů. Díry nebyly vždy vyvrtány přesně na středu.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!