Odkladací stolík Dimo ​​s kovovou doskou

-44%


Odkladací stolík Dimo ​​zaujme predovšetkým minimalistickým štýlom, preto je ideálnou voľbou do každého interiéru. Skvele sa hodí k sedacej súprave na odkladanie nápojov alebo do spálne, kde možno využiť ako nočný stolík. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00085

85 € s DPH Štandardná cena 152 €, Ušetríte 44% (67 €)

ks

Informacie o produkte:

Odkladací stolík Dimo ​​zaujme predovšetkým minimalistickým štýlom, a tak sa okamžite stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho obývacej izby, spálne, či vstupnej haly. Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernej matnej farbe s jemnou štruktúrou. Praktický stolík Dimo ​​u nás nájdete vo viacerých rozmeroch a farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž. Naše produkty sú ručne vyrábané, preto je každý kus originálny.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
300 mm
Šírka
300 mm
Výška
470 mm
Hmotnosť
4,2 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!