Odkladací stolík River z amerického orecha s priehľadným epoxidom

-17%

Limitovaná edice


Odkladací stolík River je unikátny kúsok, vzniklo iba 5ks krásnych dosiek z amerického orecha. Luxusná doska je preložená modrým priehľadným epoxidom, ktorý bude nádherne prepúšťať svetlo z Vašej lampy. Doska navyše krásne vonia, bol použitý špeciálny americký olej. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00110

175 € s DPH Štandardná cena 210 €, Ušetríte 17% (35 €)

Spresnite výber produktu

ks

Informacie o produkte:

Odkladací stolík River je unikátny kúsok, vzniklo iba 5ks krásnych dosiek z amerického orecha. Luxusná doska je preložená modrým priehľadným epoxidom, ktorý bude nádherne prepúšťať svetlo z Vašej lampy. Doska navyše krásne vonia, bol použitý špeciálny olej.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Hrúbka dreva
20 mm
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku? Iný rozmer / dekor?

Kontaktujte nás!