Odkládací stolík Unimo

(1)

Akce -14%


Odkladací stolík Unimo má skvelý, jednoduchý dizajn, ktorý zapadne do každého priestoru. Únosná kovová konštrukcia zaručuje vysokú životnosť a široký rozsah použitia. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je stolík vhodný aj do exteriéru - na záhradu, alebo terasy. Oceníte ho v obývacej miestnosti, spálňi a ďalších miestnostiach ako odkladací alebo kvetinový stolík. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00123

125 € s DPH Štandardná cena 146 €, Ušetríte 14% (21 €)

ks

Informacie o produkte:

Odkladací stolík Unimo má skvelý, jednoduchý dizajn, ktorý zapadne do každého priestoru. Únosná kovová konštrukcia zaručuje vysokú životnosť a široký rozsah použitia. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je stolík vhodný aj do exteriéru - na záhradu, alebo terasy. Oceníte ho v obývacej miestnosti, spálňi a ďalších miestnostiach ako odkladací alebo kvetinový stolík. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený k vonkajšiemu použití.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou a odlesky
Dĺžka
400 mm
Šírka
400 mm
Výška
600 mm
Hmotnosť
10 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!