Sada 3ks nástenných poličiek Roxito s dubovou doskou

Elegantný dizajnový prvok na steny Vašich miestností - to sú naše nástenné poličky Roxity. Skvele padnú do každého interiéru. Možno na ne umiestniť kvetinu, knihy, alebo Vašou obľúbenou dekoráciu. Neopozeraný dizajn podtrhuje použitie rebrového oceľového profilu. Luxusnosti produktu dodáva kvalitné masívna dubová doska. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00094

185 € s DPH

Skladom Odošleme k Vám do 3 pracovných dní
ks

Informacie o produkte:

Elegantný dizajnový prvok na steny Vašich miestností - to sú naše nástenné poličky Roxity. Skvele padnú do každého interiéru. Možno na ne umiestniť kvetinu, knihy, alebo Vašou obľúbenou dekoráciu. Neopozeraný dizajn podtrhuje použitie rebrového oceľového profilu. Luxusnosti produktu dodáva kvalitné masívna dubová doska. Odtieň dubové dosky možno zladiť s osatními produkty značky Steelo.

Sada obsahuje tri poličky rôznych veľkostí:

MALÁ - 220 x 300 x 300 (d x š x v)

STREDNÁ - 220 x 400 x 400 (d x š x v)

VEĽKÁ - 220 x 500 x 500 (d x š x v)

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Montáž na stenu: 

Poličku možno jednoducho pripevniť na stenu pomocou sady hmoždiniek a skrutiek pr. 4mm. Balenie neobsahuje spojovací materiál.

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
20 mm
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie
Malá
300x220x300 (délka x šířka x výška)
Střední
400x220x400 (délka x šířka x výška)
Velká
500x220x500 (délka x šířka x výška)

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!