Truhlík Esme / biely s jemnou štruktúrou

-11%


Dizajnový kvetináč Esme sa stane neprehliadnuteľným doplnkom vášho interiéru aj na záhrade. Môžete ho využiť na kvety, bylinky alebo ako organizér v kuchyni či kancelárii. Kovová konštrukcia v bielom matnom prevedení s jemnou štruktúrou dodá truhlíka nadčasový a originálny vzhľad. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: I002-02

75 € s DPH Štandardná cena 84 €, Ušetríte 11% (9 €)

ks

Informacie o produkte:

Dizajnový kvetináč Esme sa stane neprehliadnuteľným doplnkom vášho interiéru aj na záhrade. Môžete ho využiť na kvety, bylinky alebo ako organizér v kuchyni či kancelárii. Krásne vynikne na okennom parapete, kuchynskej linke alebo krytej terase. Vďaka praktickému využitiu sa stane neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Kovová konštrukcia v bielom matnom prevedení s jemnou štruktúrou dodá truhlíka nadčasový a originálny vzhľad. Truhlík Esme nájdete na našom eshope vo viacerých farebných variantoch.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Biela matná s jemnou strukturou
Dĺžka
530 mm
Šírka
210 mm
Výška
200 mm
Hmotnosť
5 kg
Použitie
interiér, exteriér

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!