Záhradná lavica bez operadla Ole - Výber lazúry dreva: pinie

Moderné lavička bez operadla v robustnom vyhotovení. Jednoduchý a funkčný dizajn. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.
viac >>

Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00036-4

165 € s DPH

Spresnite výber produktu
teak pinie
ks
Výber lazúry dreva Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Záhradná lavica bez operadla Ole - Výber lazúry dreva: pinie teak Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 165 €
Záhradná lavica bez operadla Ole - Výber lazúry dreva: pinie pinie Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 165 €

Informacie o produkte: 

Moderné lavička bez operadla v robustnom vyhotovení. Jednoduchý a funkčný dizajn. Kovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom v čiernej farbe. Drevo je impregnované v odtieni teak pre vonkajšie použitie. Impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad. Jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Barva dřeva: 

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna hladká
Farba dreva
teak
Dĺžka
1580 mm
Šírka
480 mm
Výška
500 mm
Hmotnosť
25 kg
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!