Zahradná lavica Ray - Výber lazúry dreva: prírodný odtieň

-12%


Klasická lavička vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00129-3

219 € s DPH Štandardná cena 249 €, Ušetríte 12% (30 €)

Spresnite výber produktu
teak pinie prírodný odtieň
Skladom Odošleme k Vám do 3 pracovných dní
ks
Výber lazúry dreva Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Zahradná lavica Ray - Výber lazúry dreva: prírodný odtieň teak Skladom 219 €
Zahradná lavica Ray - Výber lazúry dreva: prírodný odtieň pinie Skladom 219 €
Zahradná lavica Ray - Výber lazúry dreva: prírodný odtieň prírodný odtieň Skladom 219 €

Informacie o produkte:

Klasická lavička vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Kovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom v čiernej farbe. Smrkové drevo je impregnované v odtieni prírodným / teak / pínie pre vonkajšie použitie. Na fotografii v prírodným odtieni. Impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad. Jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu. Lavičku možno priskrutkovať k povrchu a znemožniť tak jej odcudzeniu.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
1500 mm
Šírka
550 mm
Výška
700 mm
Hmotnosť
25 kg
Výber lazúry dreva
teak pinie prírodný odtieň
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!