Zahradná lavica Rita - Výber lazúry dreva: teak

-6%


Klasická lavička Rita vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: J002-01-1

169 € s DPH Štandardná cena 179 €, Ušetríte 6% (10 €)

Spresnite výber produktu
teak pinie
ks
Výber lazúry dreva Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Zahradná lavica Rita - Výber lazúry dreva: teak teak Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 169 €
Zahradná lavica Rita - Výber lazúry dreva: teak pinie Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 169 €

Informacie o produkte:

Klasická lavička vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Kovová kostra je ošetrená kvalitnou povrchovou úpravou v čiernej farbe. Drevo je impregnované v odtieni teak / pínie pre vonkajšie použitie. Na fotografii v odtieni teak. Impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad. Jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna hladká
Farba dreva
Masív smrk - odtieň Teak
Dĺžka
1500 mm
Šírka
500 mm
Výška
800 mm
Hmotnosť
20 kg
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!