Zahradná lavica Svend - Výber lazúry dreva: pinie

Robustný záhradné lavička Svend s kovovou konštrukciou a drevenými latami. Jednoduchý a funkčný dizajn. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: J003-01-2

135 € s DPH

Spresnite výber produktu
teak pinie

ks

Informacie o produkte:

Robustný záhradný lavička s kovovou konštrukciou a drevenými latami. Jednoduchý a funkčný dizajn. Kovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom v čiernej farbe. Drevo je impregnované v odtieni teak / pínie pre vonkajšie použitie. Na fotografii v odtieni teak. Impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad. Jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu. Lavičku možno priskrutkovať k povrchu a znemožniť tak jej odcudzeniu.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Odtieň dreva:

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna hladká
Farba dreva
Masív smrk - odtieň Teak
Dĺžka
1500 mm
Šírka
370 mm
Výška
750 mm
Hmotnosť
25 kg
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Máte otázku? Iný rozmer / dekor?

Kontaktujte nás!