Kovový regál Trio s masívnymi dubovými doskami

Akce -10%


Dizajnový regál Trio bude ozdobou vo Vašej predsieni, chodbe alebo obývacej izbe. Nadčasový dizajn podčiarkujú masívne dubové dosky a veľmi tenká oceľová konštrukcia. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00510

359 € s DPH Štandardná cena 399 €, Ušetríte 10% (40 €)

ks

Informace o produktu:

Dizajnový regál Trio bude ozdobou vo Vašej predsieni, chodbe alebo obývacej izbe. Nadčasový dizajn podčiarkujú masívne dubové dosky a veľmi tenká oceľová konštrukcia. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom a záhradu, ktoré nájdete tu, nenajdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Nespokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie používame ocelové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickou povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupni lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazurami a olejmi. Kvalitné materiály sú základom každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu po použití jemnej prachovky alebo hadříka. K čistení nepoužijete agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytok a dekorácie otírejte najlepšie vlhkým hadříkom.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Dĺžka
1200 mm
Šírka
350 mm
Výška
820 mm
Hmotnosť
25 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!