Kovový stojan na uteráky Fredie

(1)

-14%


Stojan na uteráky Fredie zapadne do každej kúpeľne. Kvalitná kovová konštrukcia je opatrená odolnou práškovou farbou. Iné farby a rozmery u nás nie sú žiadny problém. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00059

85 € s DPH Štandardná cena 99 €, Ušetríte 14% (14 €)

ks

Informacie o produkte:

Stojan na uteráky Fredie zapadne do každej kúpeľne. Kvalitná kovová konštrukcia je opatrená odolnou práškovou farbou. Jednoduchý dizajn je nadčasový, hodí sa nielen do škandinávsko industriálne vybavených kúpeľní.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
600 mm
Šírka
210 mm
Výška
700 mm
Hmotnosť
5 kg

Recenzia

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!