Sada odkladacích stolíkov Vasile s dubovým masívom 40 mm

Akce -9%


Sada dvoch originálnych odkladacích stolíkov Vasile vás zaujme svojím unikátnym a mimoriadne elegantným dizajnom. Stolíky je možné na našom eshope zakúpiť v sade po dvoch alebo samostatne, v rôznych farebných variantoch. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00136

149 € s DPH Štandardná cena 164 €, Ušetríte 9% (15 €)

ks

Informacie o produkte:

Sada dvoch originálnych odkladacích stolíkov Vasile vás zaujme svojím unikátnym a mimoriadne elegantným dizajnom. Sú vyrobené z kovu a opatrené čiernou matnou práškovou farbou. Vrchná časť stolíkov je tvorená krásnou masívnou dubovou doskou, ktorá je ošetrená špičkovými voskovými olejmi. Stolíky ľahko zapadnú do každého interiéru, kde na ne môžete umiestniť kvety alebo dekoračné predmety. Stolíky je možné na našom eshope zakúpiť v sade po dvoch alebo samostatne, v rôznych farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou a odlesky
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
40 mm
Nižšia stolík
délka: 250 mm, šířka: 250 mm, výška: 600 mm, hmotnost: 3,5 kg
Vyššia stolík
délka: 300 mm, šířka: 300 mm, výška: 800 mm, hmotnost: 4,8 kg
Hmotnosť
8,5 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!