Zahradná lavica Arc

-6% Novinka


Klasická lavička vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00535

329 € s DPH Štandardná cena 349 €, Ušetríte 6% (20 €)

ks

Informacie o produkte:

Záhradné lavice ARC rozzáří každou zahradu, terasu, park či firemné zázemie. Masivní tvrdé drevo a štíhla oceľová konštrukcia dodávajú lavici minimalistický a nadčasový dizajn. Masívny buk je chránený ochrannými vonkajšími olejmi pred UV žiarením a nepriaznivým počasím. Ocelová konštrukcia je zaistená kvalitnou práškovou vypalovací farbou. Lavici doporučujeme ukladať na zimný mesiac.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
1500 mm
Šírka
490 mm
Výška
450 mm
Hmotnosť
34 kg
Montáž
Produkt sa zasíla už složený. Rozbalíte a môžete ihneď používať.
Možnosť prišroubovania k podkladu
Áno

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!