Botník Maximo s masívnou dubovou doskou

(1)

-9%


Botník Maximo rozžiari každý priestor. Špičkové použité materiály vr. masívne dubové dosky a nadčasový design, to sú hlavné poznávacie prvky. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00111

289 € s DPH Štandardná cena 319 €, Ušetríte 9% (30 €)

ks

Informácie o produkte:

Botník Maximo zaujme svojim unikátnym a mimoriadne elegantným dizajnom. Je vyrobený z kovu a opatrený čiernou matnou práškovou farbou s jemnou štruktúrou. Vrchná časť je tvorená krásnou masívnou dubovou doskou, ktorá je ošetrená špičkovými voskovými olejmi. Roland ľahko zapadne do každého interiéru. Vysoká únosnosť konštrukcie zaručuje pohodlné sedenie pre dve osoby. Produkt sa zasiela už zložený a nevyžaduje ďalšiu montáž.

Nevyhovuje vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickou povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olej

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handričku. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
20 mm
Dĺžka
1020 mm
Šírka
350 mm
Výška
500 mm
Hmotnosť
20 kg

Recenzia

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!