Odkladací stolík Alma s dubovým masívom

(1)

-29%


Nápaditý, a predsa jednoduchý odkladací stolík Lima je presne tým kusom nábytku, ktorý vo svojom dome oceníte. Stolíky je možné na našom eshope zakúpiť v sade po dvoch alebo samostatne v rôznych farebných variantoch. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00055

95 € s DPH Štandardná cena 134 €, Ušetríte 29% (39 €)

ks

Informacie o produkte:

Nápaditý, a predsa jednoduchý odkladací stolík Lima je presne tým kusom nábytku, ktorý vo svojom dome oceníte. Vďaka svojej praktickej výške sa dá využiť ako odkladací stolík vedľa sedacie súpravy, nočný stolík v spálni alebo ako kvetinový stolík v jedálni. Stolíky je možné na našom eshope zakúpiť v sade po dvoch alebo samostatne v rôznych farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou a odlesky
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
20 mm
Dĺžka
300 mm
Šírka
300 mm
Výška
800 mm
Hmotnosť
5 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!