Sada odkladacích stolíkov Vasile / okrová

-17%


Sada dvoch originálnych odkladacích stolíkov Vasile vás zaujme svojím unikátnym a mimoriadne elegantným dizajnom. Stolíky je možné na našom eshope zakúpiť v sade po dvoch alebo samostatne, v rôznych farebných variantoch. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: B003-03

129 € s DPH Štandardná cena 156 €, Ušetríte 17% (27 €)

ks

Informacie o produkte:

Sada dvoch originálnych odkladacích stolíkov Vasile vás zaujme svojím unikátnym a mimoriadne elegantným dizajnom. Sú vyrobené z kovu a opatrené hladkú okrovú práškovou farbou, preto ľahko zapadnú do každého interiéru, kde na ne môžete umiestniť kvety alebo dekoračné predmety. Stolíky je možné na našom eshope zakúpiť v sade po dvoch alebo samostatne, v rôznych farebných variantoch. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Okrová pololesk - hladká
Nižšia stolík
délka: 250 mm, šířka: 250 mm, výška: 600 mm, hmotnost: 3,5 kg
Vyššia stolík
délka: 300 mm, šířka: 300 mm, výška: 800 mm, hmotnost: 4,8 kg
Hmotnosť
8,5 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!