Odkladací stolík Venti s dubovou doskou

(1)

-13%


Odkladací stolík Venti bude hviezdou v každom priestore. Jeho jedinečný dizajn je podčiarknutý kvalitnými materiálmi - dubový masív a kovová konštrukcia. Zošikmené stojky dodávajú produktu hravosť, vďaka tomu si ho iste zamilujete. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00102

115 € s DPH Štandardná cena 132 €, Ušetríte 13% (17 €)

Skladom Odošleme k Vám do 3 pracovných dní
ks

Informacie o produkte:

Odkladací stolík Venti bude hviezdou v každom priestore. Jeho jedinečný dizajn je podčiarknutý kvalitnými materiálmi - dubový masív a kovová konštrukcia. Zošikmené stojky dodávajú produktu hravosť, vďaka tomu si ho iste zamilujete. Vďaka svojej praktickej výške sa dá využiť ako odkladací stolík vedľa sedacie súpravy, nočný stolík v spálni alebo ako kvetinový stolík v jedálni. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou a odlesky
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
40 mm
Dĺžka
300 mm
Šírka
300 mm
Výška
500 mm
Hmotnosť
8 kg

Recenzia

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!