Záhradná lavica Judith farebná

Klasická lavička Judith, ktorá sa hodí do každej záhrady. Je veľmi pohodlná a robustný. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00119

185 € s DPH

ks

Informacie o produkte:

Klasická lavička, ktorá sa hodí do každej záhrady. Je veľmi pohodlná a robustný. Kovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom v čiernej farbe. Sedacia a operná plocha je z masívnych drevených hranolov. Drevo je ošetrené špeciálnym lakom pre vonkajšie použitie v dekore pínie / teak. Na fotografii odtieň pínie. Lavičku možno priskrutkovať k povrchu a znemožniť tak jej odcudzeniu. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna hladká
Dĺžka
1400 mm
Šírka
530 mm
Výška
800 mm
Hmotnosť
14 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!