Konferenčný stolík Lotta / čierny s jemnou štruktúrou

-34%


Jedinečný konferenčný stolík Lotta minimalistického štýlu vynikne v každom modernom interiéri, ale aj na záhrade. Konferenčný stolík je možné zakúpiť na našom eshope tiež v sade spoločne s vyšším stolíkom, vďaka tomu sa bude hodiť aj k väčšej sedacej súprave. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: A003-01

125 € s DPH Štandardná cena 190 €, Ušetríte 34% (65 €)

ks

Informacie o produkte:

Jedinečný konferenčný stolík Lotta minimalistického štýlu vynikne v každom modernom interiéri, ale aj na záhrade. Elegantná kovová konštrukcia v čiernej farbe s jemnou štruktúrou dodá Vášmu obývacej izbe šmrnc a vzdušnosť. Konferenčný stolík je možné zakúpiť na našom eshope tiež v sade spoločne s vyšším stolíkom, vďaka tomu sa bude hodiť aj k väčšej sedacej súprave. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž. Povrchová úprava dovoľuje použitie v exteriéri.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
500 mm
Šírka
500 mm
Výška
380 mm
Hmotnosť
7,5 kg
Použitie
interiér, exteriér

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!