Konferenčný stolík Gallus / masív dub

(1)

Akce -17%


Konferenčný stolík Gallus bude ozdobou v každom interiéri. Kombinácia dubové masívne dosky a kovové konštrukcie je dizajnovo brilantný a nadčasová. Skvele sa hodí k veľkej sedacej súprave. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00045

259 € s DPH Štandardná cena 312 €, Ušetríte 17% (53 €)

ks

Informície o produkte:

Konferenčný stolík, ktorý bude ozdobou v každom interiéri. Kombinácia dubové masívne dosky a kovové konštrukcie je dizajnovo brilantný a nadčasová. Skvele sa hodí k veľkej sedacej súprave. Drevený masív z duba je ošetrený špičkovými voskovými olejmi, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, vysoko odolné a sú určené pre priamy styk s potravinami. Porvch kovu je opatrený čiernou matnou farbou s jemnou štruktúrou pomocou modernej technológie v práškovej lakovni. 

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
28 mm
Dĺžka
1000 mm
Šírka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnosť
20 kg
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu

Recenzia

Krásný bytelný konferenční stůl. S výrobkem jsem naprosto spokojen.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!