Sada konferenčných stolíkov Lotta / čierny s jemnou štruktúrou

(1)

-26%


Konferenčný stolík Lotta Vás na prvý pohľad zaujme svojim dizajnovým prevedením. Skladá sa z dvoch samostatných stolíkov, ktoré je možné umiestniť ľubovoľne vedľa seba alebo v rôznych polohách zasunúť pod seba. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: A004-01

239 € s DPH Štandardná cena 325 €, Ušetríte 26% (86 €)

Skladom Odošleme k Vám do 3 pracovných dní
ks

Informacie o produkte:

Konferenčný stolík Lotta Vás na prvý pohľad zaujme svojim dizajnovým prevedením. Skladá sa z dvoch samostatných stolíkov, ktoré je možné umiestniť ľubovoľne vedľa seba alebo v rôznych polohách zasunúť pod seba. Vďaka tomu je sada mimoriadne variabilná a vždy môžete dosiahnuť priestoru, ktorý potrebujete. Stolíky sú vyrobené z kovu v čiernej matnej farbe s jemnou štruktúrou. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž. Naše produkty sú aručene vyrábané, preto je každý kus originálny. Porvchová úprava umožňuje používanie v exteriéri.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Menšie stolík
Délka: 500 mm, Šířka: 500 mm, Výška: 380 mm, Hmotnost: 7,2 kg
Väčší stolík
Délka: 600 mm, Šířka: 600 mm, Výška: 450 mm, Hmotnost: 9 kg
Hmotnosť
16,2 kg
Použitie
interiér, exteriér

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!