Zahradná lavica Judith

Klasická lavička Judith, ktorá sa hodí do každej záhrady. Je veľmi pohodlná a robustný. Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.
viac >>

Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: J004-01

185 € s DPH

Spresnite výber produktu
teak pinie
ks
Výber lazúry dreva Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Zahradná lavica Judith teak Posledné kusy skladom! 185 €
Zahradná lavica Judith pinie Posledné kusy skladom! 185 €

Informacie o produkte:

Klasická lavička, ktorá sa hodí do každej záhrady. Je veľmi pohodlná a robustný. Kovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom v čiernej farbe. Sedacia a operná plocha je z masívnych drevených hranolov. Drevo je ošetrené špeciálnym lakom pre vonkajšie použitie v dekore pínie / teak. Na fotografii odtieň pínie. Lavičku možno priskrutkovať k povrchu a znemožniť tak jej odcudzeniu. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Odtieň dreva:

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna hladká
Farba dreva
Masív smrk - odtieň Teak, Masív smrk - odtieň Pinie
Dĺžka
1400 mm
Šírka
530 mm
Výška
800 mm
Hmotnosť
14 kg
Montáž
Produkt sa zasíla už složený. Rozbalíte a môžete ihneď používať.

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!