Zahradná lavica Space

-8%


Kovová lavica vynikne moderným dizajnom, únosnosťou a skvelým spracovaním. Farebné prevedenie môže byť úplne vo Vašej réžii. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00050

265 € s DPH Štandardná cena 288 €, Ušetríte 8% (23 €)

Informacie o produkte:

Moderná lavička vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Celokovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom. Lavičku možno priskrutkovať k povrchu a znemožniť tak jej odcudzeniu.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Dĺžka
2000 mm
Šírka
730 mm
Výška
870 mm
Hmotnosť
40 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku? Iný rozmer / dekor?

Kontaktujte nás!