Zahradná lavica Space

-11%


Kovová lavica vynikne moderným dizajnom, únosnosťou a skvelým spracovaním. Farebné prevedenie môže byť úplne vo Vašej réžii. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00050

275 € s DPH Štandardná cena 308 €, Ušetríte 11% (33 €)

ks

Informacie o produkte:

Moderná lavička vhodná do každej záhrady. Je masívny a veľmi pohodlná. Celokovová konštrukcia je opatrená kvalitným a vysoko odolným práškovým lakom. Lavičku možno priskrutkovať k povrchu a znemožniť tak jej odcudzeniu.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo nami ponúkané farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Dĺžka
2000 mm
Šírka
730 mm
Výška
870 mm
Hmotnosť
40 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!