Konferenčný stolík Melo s masívnou dubovou doskou

Akce -5%


Štýlový konferenčný stolík Melo ľahko zapadne do každého interiéru. Doska z masívneho dubového dreva je pripevnená na stabilnej kovovej konštrukcii v čiernej farbe. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00149

245 € s DPH Štandardná cena 259 €, Ušetríte 5% (14 €)

ks

Informácie o produkte:

Štýlový konferenčný stolík Melo ľahko zapadne do každého ineriér. Doska z masívneho dubového dreva je pripevnená na stabilnej kovovej konštrukcii v čiernej farbe. Konferenčný stolík Melo je presne tým kusom nábytku, ktorý vo svojom obývacej izbe oceníte. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Produkt nie je určený na vonkajšie použitie.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
28 mm
Dĺžka
1000 mm
Šírka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnosť
14 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!