Nástenná kovová polica Vienna veľká

-10%


Police Vienna = minimalistický design. Její nadčasový design a funkčnost činí tento produkt perfektním pro každý prostor - od útulného skandinávského interiéru po industriální lofty. viac >>
Výrobca: Fink. Kód produktu: P00495

89 € s DPH Štandardná cena 99 €, Ušetríte 10% (10 €)

Spresnite výber produktu
Čierna Biela Olivovo zelená
ks
Farba Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Nástenná kovová polica Vienna veľká Čierna Skladom 89 €
Nástenná kovová polica Vienna veľká Olivovo zelená Skladom 89 €
Nástenná kovová polica Vienna veľká Biela Skladom 89 €

Informácie o produkte:

Police Vienna = minimalistický dizajn. Jej nadčasový dizajn a funkčnosť predstavuje tento produkt perfektný pre každý priestor - od útulného skandinávskeho interiéru po industriálne lofty. Viedeň vynikne na každú stenu jedinečným spôsobom. Môžete využiť k umiestneniu Vašich obľúbených rastlín, rodinných fotografií alebo umenia. Polícia je k dispozícii vo troch rôznych veľkostiach a farbách. Smiešajte spolu rôzne veľkosti alebo použite s inými policajtmi a stoly z našej kolekcie.

Minimalistická kolekcia FINK využíva krásu a únosnosť ohýbaných hliníkových a oceľových plechov. Dizajn produktov v tejto kolekcii je nadčasový a vzdušný. Produkty sa skvele hodia do všetkých interiérov. 

Údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handričku. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Dĺžka
970 mm
Šírka
140 mm
Výška
50 mm
Montáž
Produkt sa zasiela rozložený, vrátane návodu a spojovacieho materiálu
Únosnosť
10 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!