Záhradné kreslo Royal s masívnym drevom

Kreslo Royal vyniká svojím nadčasovým dizajnom a predovšetkým pohodlnosťou. Sedenie na tomto kúsku si zamilujete. Konštrukcia kresla Royal je vyrobená z vysokopevnostnej kovovej pásoviny, ktorá je ošetrená špeciálnou práškovou farbou vysokej odolnosti. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00101

225 € s DPH

ks

Informacie o produkte:

Záhradné kreslo Royal vyniká svojím nadčasovým dizajnom a predovšetkým pohodlnosťou. Sedenie na tomto kúsku si zamilujete. Konštrukcia kresla Royal je vyrobená z vysokopevnostnej kovovej pásoviny, ktorá je ošetrená špeciálnou práškovou farbou vysokej odolnosti. Kreslo je ideálna do Vašej záhrady, či prístrešku.

Kreslo je možné priskrutkovať a znemožniť tak jej odcudzeniu.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Dĺžka
800 mm
Šírka
650 mm
Výška
1000 mm
Hmotnosť
30 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!