Záhradné kreslo Titus

Kreslo Titus vyniká svojím nadčasovým dizajnom a predovšetkým pohodlnosťou. Sedenie na tomto kúsku si zamilujete. Konštrukcia kresla Royal je vyrobená z vysokopevnostnej ocele, ktorá je ošetrená špeciálnou práškovou farbou vysokej odolnosti. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00141

225 € s DPH

ks

Informacie o produkte:

Záhradné kreslo Titus vyniká svojím nadčasovým dizajnom a predovšetkým pohodlnosťou. Sedenie na tomto kúsku si zamilujete. Konštrukcia kresla Titus je vyrobená z vysokopevnostnej ocele, ktorá je ošetrená špeciálnou práškovou farbou vysokej odolnosti. Kreslo je ideálna do Vašej záhrady, či prístrešku.

Kreslo je možné priskrutkovať a znemožniť tak jej odcudzeniu.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
600 mm
Šírka
550 mm
Výška
900 mm
Hmotnosť
20 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!