Konferenčný stolík Hollan s dubovým masívom štvorcový

-18%


Konferenčný stolík s masívnou dubovou doskou na pevnej kovovej konštrukcii je skutočným unikátom. Odkladacia kovová polica poskytuje dostatok priestoru pre uloženie rôznych predmetov, ktoré chcete mať po ruke. Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00140

295 € s DPH Štandardná cena 358 €, Ušetríte 18% (63 €)

Spresnite výber produktu
ks
Rozmer stolíka Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Konferenčný stolík Hollan s dubovým masívom štvorcový 650 x 650 Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 295 €
Konferenčný stolík Hollan s dubovým masívom štvorcový 750 x 750 Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 319 €
Konferenčný stolík Hollan s dubovým masívom štvorcový 800 x 800 Vyrobíme pre Vás do 4 - 6 týždňov 329 €

Informácie o produkte:

Konferenčný stolík s masívnou dubovou doskou na pevnej kovovej konštrukcii je skutočným unikátom. Odkladacia kovová polica poskytuje dostatok priestoru pre uloženie rôznych predmetov ktoré chcete mať po ruke. Tento konferenčný stolík sa stane ozdobou každého interiéru. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub 3103
Hrúbka dreva
28 mm
Dĺžka
650 mm, 800 mm
Šírka
650 mm, 800 mm
Výška
400 mm
Hmotnosť
30 kg

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!