Stojan na drevo Fuego

-22%


Stojan na drevo Fuego je skvelým doplnkom ku krbom. Vyniká minimalistickým dizajnom a pevnou kovovou konštrukciou. Fuego bude ozdobou v každej obývačke. viac >>
Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00152

155 € s DPH Štandardná cena 199 €, Ušetríte 22% (44 €)

Skladom Odošleme k Vám do 3 pracovných dní
ks

Informácie o produkte:

Stojan na drevo Fuego je skvelým doplnkom ku krbom. Vyniká minimalistickým dizajnom a pevnou kovovou konštrukciou. Fuego bude ozdobou v každej obývacej izbe. Dizajnový kulacený plech zachytáva nečistoty a vďaka jeho tvaru navyše palivové drevo ľahko zapadne. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Starostlivosť a údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Dĺžka
400 mm
Šírka
300 mm
Výška
800 mm
Hmotnosť
10,5 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku na tento produkt?

Kontaktujte nás!