Stojan na drevo Fuego s dubovou deskou

-25% Novinka


Výrobca: STEELO Furniture. Kód produktu: P00151

149 € s DPH Štandardná cena 199 €, Ušetríte 25% (50 €)

Informácie o produkte:

Stojan na drevo Fuego je skvelým doplnkom ku krbom. Vyniká minimalistickým dizajnom a pevnou kovovou konštrukciou. Fuego bude ozdobou v každej obývacej izbe. Dizajnový kulacený plech zachytáva nečistoty a vďaka jeho tvaru navyše palivové drevo ľahko zapadne. Produkt sa zasiela zložený a nevyžaduje ďalšie montáž.

Nevyhovuje Vám rozmer alebo farebné prevedenie? Neváhajte nás kontaktovať a nechajte si produkt vyrobiť podľa Vašich predstáv.

Výrobky pre Váš dom aj záhradu, ktoré tu nájdete, nenájdete v každej domácnosti. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú vo svojom domove praktický a zároveň dizajnový nábytok a doplnky. Neuspokojí sa s bežnými produktmi a ich cieľom je posunúť svoje bývanie na inú úroveň. Najčastejšie využívame oceľové prvky, ktoré sú opatrené vysoko odolnou a estetickú povrchovou farbou s rôznymi štruktúrami a stupňami lesku. Naše masívne drevo ošetrujeme prvotriednymi lazúrami a olejmi. Kvalitné materiály sú základ každého nábytku!

Starostlivosť a údržba:

Na utieranie prachu používajte jemnú prachovku alebo handru. Na čistenie nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky a chemikálie. Nábytok a dekorácie utierajte najlepšie vlhkou handričkou.

Parametre

Materiál
Kov a drevo
Farba kovu
Čierna matná s jemnou štruktúrou
Farba dreva
Masív dub - odtieň svetlý dub
Hrúbka dreva
20 mm
Dĺžka
400 mm
Šírka
300 mm
Výška
820 mm
Hmotnosť
10,5 kg
Montáž
Produkt sa zasiela zložený, pripravený na užívanie

Máte otázku? Iný rozmer / dekor?

Kontaktujte nás!